Strona główna
Regulamin
Jak dodać wpis?
Przyjaciele
Katalog motohobby
Strony www
Kontakt
Wyszukaj
Biznes, ekonomia
Budownictwo
Edukacja, nauka
Firmy wg branż
Hobby, rozrywka
Internet komputery
Kultura, sztuka
Medycyna
Motoryzacja
Regionalne
Reklama marketing
RTV AGD GSM
Sport, turystyka
Zdrowie, uroda
Żory

Czy Twoja firma ma już stronę www ???

Według badań GUS z 2009 roku zaledwie 65 procent firm posiada stronę internetową. W badaniu brały udział firmy zatrudniające conajmniej 10 pracowników. Gdy doliczyć i mniejsze, okaże się, że nawet co druga firma nie posiada własnej strony www. Dla większości z nas internet jest pierwszym miejscem szukiwania informacji na temat produktów i usług, czy sprawdzenia godzin pracy Waszej firmy, numeru telefonu, adresu. Wpisujemy do wyszukiwarki interesujące nas hasło i już... Własna strona www to nie kolejny gadżet świadczący o nowoczesności firm. To potężne narzędzie dające nieograniczony dostęp do Państwa firmy i jej oferty.

Samochody z Chin

Auta z chin

Czy samochody Made in China podbiją europejski rynek motoryzacyjny? Podobnie było gdy wpierw japońskie, a po nich koreańskie pojazdy zaczęły pojawiać się na naszych ulicach. Do skuterów i elektroniki z państwa środka zdążyliśmy już przywyknąć. Przyjdzie czas i na samochody z chin. Już niebawem nikogo nie będzie dziwił widok chińskich podróbek produkowanych przez takich gigantów jak Great Wall Motors, Chery czy Geely.

Świadectwa energetyczne

Baza certyfikatorów energetycznych

Gdy 1 stycznia 2009 roku weszły w życie przepisy nakładające na właścicieli i najemców kolejny obowiązek posiadania świadectwa energetycznego, byliśmy pełni obaw kto je dla nas wykona. Teraz wystarczy odwiedzić bazę certyfikatorów, wpisać dla przykładu certyfikator zachodniopomorskie Stargard Szczeciński i bez problemu zanjdziemy osobę uprawnioną do sporządzenia Świadectwa Charakterystyki Energetycznej budynku, lokalu czy mieszkania.

Nauka jazdy Żory

Szkoła jazdy Żory

Zapisz się na kurs prawa jazdy w Żorach w OSK Wołczyk Ośrodku Szkolenia Kierowców o specjalności w szkoleniu kierowców kategorii A1 i B1 już od wieku 16-tu lat cz też kategorii A, B, C, D , BE i CE. Wysokiej klasy instruktorzy prowadzą naukę jazdy, jazdy doskonalające sztukę kierowania autem oraz przygotowanie do egzaminu na uprawnienia do kierowania pojazdem. Zapraszamy kandydatów na kierowców z Żor, Rybnika, Jastrzębia Zdroju na kursy prowadzone w naszym ośrodku.

Zdrowie, uroda
ilość wejść robota google 71 ilość wejść robota msn 55 ilość wejść robota yahoo 27 ilość wejść robota onet 0 ilość wejść robota netsprint 1 ilość wejść robota szukacz 0

© 2009-2013 WebDir by WaszaStrona
Regulamin oraz informacje o katalogu
powered by: skrypt katalogu otwarty.pl mini mod v2.0
modified by: pkruk.com & wedan